• 0212 640 60 38 - 0530 644 38 57 - 0532 783 23 79
  • info@tekci.com.tr

Firma Profili

tekci_gida_logoBilice Gıda olarak Bayrampaşa ‘ da 1996 yılından itibaren üretim hayatına başlayan; Tekçi Ambalaj ve Gıda olarak ürün seçenekleriyle kapasitesini arttırarak 16 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Şirketimiz aile kökeninde bulunan börekçilik mesleği sebebiyle pudra şekeri konusunda zamanla uzmanlaşarak üretim yapan, profesyonel kadroya sahip bir firmadır.

Hizmetlerimiz, Türk Gıda Kodeksi Şeker Tebliğine uygun olarak; 5 – 10 kg. lık paketler, 10 gr. lık stick pudra şekeri ve özel firma baskılı stick pudra şekeri(10 gr. lık) fason üretim şeklinde yapılmaktadır. Baskılı/baskısız ambalaj kağıdı, kese kağıdı, börek kutusu, farklı poşet malzemeleri, hijyenik mendil, peçete çeşitleri ve muhtelif sarf malzemelerin yanı sıra birçok çeşitle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Tekçi Ambalaj, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye talip olacaktır.